Tals Global Solutions בניית אתרי אינטרנט

כיצד להשתמש ברשתות החברתיות לעסק שלכם

אתם בעלי או מנהלי עסק ומוצאים את עצמכם נאבקים כדי למשוך לקוחות? בעולם המודרני, די קשה למשוך לקוחות חדשים בגלל התחרות הגדולה!

אם אתם בעלי עסק, אתם צריכים לחשוב על דרך שבה הלקוחות ימצאו אתכם. למזלכם, ישנן מספר דרכים להגיע אל הלקוחות הפוטנציאלים! מספר פלטפורמות המסווגות כ-"רשתות חברתיות" יכולות לעזור.

רשתות חברתיות נועדו ליצר אינטראקציה בין אנשים ברחבי הרשת. מה טוב בזה? ובכן, זאת אחת הדרכים הכי טובות להגיע ללקוחות חדשים! כל העסקים היום חושפים עצמם ברשתות החברתיות. ואתם יודעים למה? כי כמעט כולם משתמשים בהן!

מחקרים מראים ש-53% מבעלי העסקים אשר משתמשים ברשתות החברתיות כחלק מאסטרטגיית השיווק שלהם, חווים צמיחה מתמדת בעסק שלהם. כן! זה נכון. אחת הסיבות לכך, היא הנגישות באפליקציות הסלולר אל הרשתות והאימיילים.

כיוון שאנחנו מדברים על עסקים בשילוב רשת חברתית, תנו לי להציג לכם את המונח "שיווק דיגיטלי ברשות חברתיות". זוהי אחת האסטרטגיות לשיווק העסק, שירות או מוצרים דרך הרשתות החברתיות.

שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות משרת אתכם גם בגזרת המכשירים הניידים, כיוון שרוב הניידים תומכים ברשתות אלה. מה תמיכת הניידים תורמת לנו? אם מכשיר נייד מחובר לרשת חברתית, בעליו חשוף לפרסומות, מודעות ותכנים רלוונטיים אליו באופן תמידי.

הנה מספר רשתות חברתיות אשר יכולות לעזור לעסק שלכם:

facebook logo

Facebook

זוהי הרשת החברתית הפופולרית ביותר כיום כיוון שמיליוני אנשים רשומים בה. Facebook מכילה תכונות המיועדת לעסקים במיוחד.

אחת התכונות המרכזיות נקראת "דף Facebook לעסקים". שימוש בתכונה זו יכול לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות ולקידום העסק.

ב-Facebook תוכלו לבצע פעילויות קידום נוספות, דוגמת פרסום תמונות וסרטונים, השקת מוצר חדש, אירוח אירוע חי והזמנות לאירועים אשר עתידיים לקרות.

הנה מספר טיפים על הדברים שכדאי לפרסם בדף:

פוסטים – פוסט קצר (למשל עד 150 מילים) על הדבר אותו משווקים עם סיום המניע את הלקוח לעשות פעולה, תמונה רלוונטית.

תמונות – תמונה המניעה את הלקוח לפעולה או מבצע מושך.

עדכונים – שעות הפעילות שלכם השתנו? חשוב שהלקוחות שלכם ידעו! אין דבר יותר מתסכל מלהגיע אל מקום סגור אשר באינטרנט מופיע כפתוח. בשורה התחתונה, חשוב שהעוקבים שלכם לא ישתעממו מהדף.

תכונה חשובה נוספת היא Facebook ads המאפשרת פרסום בתשלום ברחבי הרשת החברתית. Facebook ads מאפשרת לכם לפרסם באופן ממוקד על פי פרמטרים נבחרים. לדוגמה – מיקום, גיל, מגדר ותחומי עניין. בעזרת הגדרה נכונה, הכלי יעיל מאוד ונותן תמורה טובה לכסף המושקע בו.

Instagram

Instagram

Instagram הוא ללא ספק הצד המשלים של Facebook, עם יכולת פרסום תמונה בעזרת האשטגים וסיפורים לפי תחומי עניין, קל להסכים שהרשת החברתית הזו יכולה למשוך לקוחות פוטנציאלים המחפשים את השירות שלכם. יתרון גדול בשימוש עם Instagram – כל פרסום בתשלום בפלטפורמה יציג את המודעה ב- Facebook ולהפך! חשיפה גדולה יותר באותו הכסף.

youtube

Youtube

אז מהו YouTube? כולנו מכירים את הפלטפורמה המבוססת על סרטוני וידיאו. תוכלו להעלות סרטונים ולשתף אותם. בנוסף, היא הרשת עם תנועת המשתמשים הגדולה בעולם. כבעלי עסקים, תארו לכם את העוצמה בחשיפת סרטון שיכול להגדיל את תנועת הלקוחות אליכם. יותר ויותר אנשים מעדיפים לראות סרטון ביקורת או המחשה על מוצר או שירות מאשר לקרוא עליו.

יתרון גדול בסרטוני וידיאו (לדעתי היתרון הגדול ביותר), הוא שלהבדיל מטקסטים, בסרטון ניתן להמחיש רגשות ולפנות באופן אישי הרבה יותר.

ל- YouTube יש מספר דרכים לשווק עסקים ברשת. אחת הדרכים היא שיתוף סרטון שהעליתם ב- YouTube ל- Facebook ובכך להגדיל את מספר הצפיות בסרטון שלכם ולהשפיע על התנועה לעסק. דרך נוספת לשימוש בפלטפורמה – "טיזרים", סרטון המציג חלק ממוצר / חלק משירות, וכדי לצפות בחלק המלא, יש צורך להיכנס אל אתרכם.

twitter

Twitter

ברשת הזו, פוסטים נקראים "ציוצים". מה עושה את הפלטפורמה לנפוצה? ב- Twitter תוכלו לאתר מילוני אנשים ולעקוב אחריהם ולראות מה הם מפרסמים ולדבר על זה.

Twitter מגבילה את הציוץ לעד 140 תווים. ההגבלה מקדמת את השימוש בבחירת המילים הנכונות והממוקדות להעברת מסרים. תוכלו לצייץ כחלק מאסטרטגיית שיווק או פרסום כל מידע כללי על העסק.

ישנן עוד רשתות חברתיות אשר יכולות לתרום בפרסום העסק ויצירת קשר עם לקוחות פוטנציאלים. אנו בחברת Tals Global Solutions נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות אתכם אסטרטגיית שיווק. אז למה אתם מחכים?

קצת עלינו

יזם? עסק בתחילת הדרך? שועל ותיק? לכולנו יש נקודה בחיינו האישיים בה אנו מרגישים קצת תקועים ומחפשים את האתגר הבא. כך גם בעולם העסקי. אנו בחברת Tals Global Solutions נשמח לסייע ולהשלים את החלק הבא בפאזל שנקרא עסק. ולהתאים עבורכם את הפתרון אשר יקדם אתכם להזדמנות העסקית הבאה.

ניווט מהיר

צרו איתנו קשר

טלפון: 0584040190

אימייל: Support@talsglobalsolutions.co.il

אימייל: Sales@talsglobalsolutions.co.il

כל הזכויות שמורות לחברת Tal's Global Solutions ©