Tals Global Solutions בניית אתרי אינטרנט

6 סיבות לחשיבות אתר אינטרנט עבור העסק שלך

כולם יודעים מהו אתר אינטרנט, אך לא כולם מכירים בחשיבותו. ולראייה ניתן לראות שישנם לא מעט עסקים ללא אתר אינטרנט או כרטיס ביקור דיגיטלי!אם יש לכם עסק ואין לכם אתר אינטרנט לעסק, סביר להניח שאתם מפסידים הזדמנויות נהדרות. אתר בפני עצמו, יכול לשרת מספר אסטרטגיות שיווק ולהגדיל את החשיפה לקהלים הרצויים וכמובן את הרווחים. כבעלי עסקים, אתם צריכים לדעת היכן הלקוחות שלכם נמצאים. אך מה אם הלקוחות שלכם כבר מכירים אתכם ואת השירות שלכם, אך לא מצליחים לאתר אתכם? (דוגמה טובה היא לקוחות אשר לא שומרים טלפונים של בעלי מקצוע ודווקא כשצריכים, אינם מוצאים. נשמע מוכר?). אז אילו עוד יתרונות חשובים יש לאתר אינטרנט המשרת את העסק?

עלות אל מול תועלת

נקודה חשובה, אתם יכולים לדעת בדיוק את עלות בניית אתר אינטרנט לעסק שלכם, התחזוקה שלו ועלויות עתידיות – פרמטר ודאי בעולם בלתי ודאי (במיוחד בעסקים בישראל). בניית אתר אינטרנט בצורה נכונה אף יכולה לחסוך עלויות תפעוליות. אחת הדוגמאות הבסיסיות והבולטות – פרסום ברשתות חברתיות. עד תחילת העשור הנוכחי, עיקר הפרסום העסקי התנהל כפליירים; לפני שממשיכים, חשוב לומר שגם היום פליירים רלוונטיים לפרסום אך לתחומים מאוד ספציפיים. ובחזרה לפרסום בעזרת פליירים – צריך לעצב בצורה אטרקטיבית, לשלוח לבית דפוס ולהדפיס, לשכור את שירותיו של אדם אשר יחלק את הפליירים וכמובן לתת אמון באותו מחלק חרוץ שאכן ביצע את עבודתו נאמנה. נניח והמחלק החרוץ שלנו מחלק כ- 100 פליירים בשעה, אשר רובם המוחלט "יזכה" להתעלמות, ואלו שכבר התעניינו עלולים לשכוח. התוצאה – אחוז המרה נמוך אל מול עלות שיווק גבוהה.

זמין 24/7 למחפשים

אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות זמינות 24/7/365. תארו לכם סיטואציה (סביר להניח שכולנו חווינו אותה) – אתם צריכים לקנות מוצר מסוים, מגיעים לחנות והיא סגורה. כולנו כעסנו בנקודת הזמן של הסיטואציה והסיכוי שנחזור לחנות בפעם השנייה פחתה באופן משמעותי ופשוט תלכו לחפש את המוצר במקום אחר. לכן, החל מבתי קפה אשר יכולים לפרסם את שעות הפתיחה, התפריטים והמשלוחים ועד לחנויות מקוונות המציעות משלוחים מהיום למחר, הזמינות למידע מאפשרות ללקוח לקבל מכם שירותים באופן נוח ויעיל.

נוחות

מה נוח יותר: לחפש פיזית מוצר במספר חנויות ברחבי העיר ולקוות שהמוצר זמין במלאי, או לשבת בנוחות ולקנות את המוצר ברשת? התשובה די ברורה, אלא אם אתם חולי הגה או חובבי קניות מושבעים. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים זאת ונחשפים לפוטנציאל ההזדמנויות להגדלת קהל הלקוחות.

אמינות

בעזרת אתר אינטרנט, אתם נותנים לעסק שלכם את ההזדמנות לספר ללקוחות הפוטנציאלים מדוע הם צריכים לסמוך עליכם ולהוסיף המלצות מלקוחות קודמים ופירוט קצר. תאמינו או לא, רוב האנשים יחפש באינטרנט את המוצר או השירות לפני הקנייה כדי לדעת מה אמינות בעל העסק. כאשר אתם מספקים שירות או מוצר טוב, משוב חיובי יעבור מפה לאוזן אודות העסק שלכם. אנו נוטים לסמוך על עסקים לאחר שביצעו עמם את העסקה. השימוש באתרכם, יכול לחזק את הרגשתם, וכמובן את הרגשתכם, בעלי העסק.

מכירות

ללא מכירות, או למכור יותר ממה שאתם מוציאים, העסק כנראה לא ישרוד. על ידי נוכחות ברשת, אתם יכולים להגדיל את כמות המכירות והשירותים מסביב לשעון ללא הגבלה; אלא אם אזל מלאי המוצר, לרוב זאת דווקא בעיה טובה! כאשר מעלים אתר אינטרנט נוח ויעיל, הסיכוי שלכם למכור יותר רק הולך וגדל. הנוסחה שכולנו אוהבים – ככל שיהיו יותר צפיות באתר, כך יש סיכוי ליותר מכירות אשר בסופו של יום יבטיחו את האושר שלכם – בעלי העסק!

שיווק

אתר אינטרנט ואסטרטגיית שיווק עבור העסק שלכם יכולות לעשות פלאים. ישנן מספר אסטרטגיות שתוכלו להשתמש בהן ולקדם את העסק שלכם. כל אסטרטגיות השיווק ברשת הוכחו כיעילות. כדי לבחור את האסטרטגיה הטוב ביותר, נשמח לעמוד לרשותכם.

סיכום קצר

אתר אינטרנט הכרחי לבעלי עסקים. ככל שהאתר יראה יותר מקצועי, כך תזכו ביתרונות נוספים. הרגישו חופשי לשתף אותנו ולהתייעץ בדף הפייסבוק. תוכלו לבדוק גם את דף  השירותים שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, צוות Tals Global Solutions

קצת עלינו

יזם? עסק בתחילת הדרך? שועל ותיק? לכולנו יש נקודה בחיינו האישיים בה אנו מרגישים קצת תקועים ומחפשים את האתגר הבא. כך גם בעולם העסקי. אנו בחברת Tals Global Solutions נשמח לסייע ולהשלים את החלק הבא בפאזל שנקרא עסק. ולהתאים עבורכם את הפתרון אשר יקדם אתכם להזדמנות העסקית הבאה.

ניווט מהיר

צרו איתנו קשר

טלפון: 0584040190

אימייל: Support@talsglobalsolutions.co.il

אימייל: Sales@talsglobalsolutions.co.il

כל הזכויות שמורות לחברת Tal's Global Solutions ©